Sebavedomie do vrecka

Sebavedomie do vrecka

[Titul je nedostupný u dodávateľa alebo sme ho nahradili iným.]
DK-0613
Vypredané

Popis

Viete ako si zlepšiť sebavedomie? Prečítajte si knihu Sebavedomie do vrecka. Má iba 80 strán a tak asi za hodinu čítania získate presný návod, ako na to.

Nízke sebavedomie má vplyv na to, ako sa človek správa.

Ak si niekto neverí, nepokúsi sa o nič veľké. S nízkym sebavedomím má človek aj nízke očakávania. Od seba, aj od okolia. Uspokojí sa s horšou prácou, nižšou mzdou, s menej kvalitným životným partnerom. Pocitu spokojnosti a úspechu bránia komplexy menejcennosti, nesmelosť, neistota. Všetky tieto pocity sa formujú v podvedomí. A na podvedomie sa dá vplývať len pomaly.

Som krásna ženaČo dokáže sebavedomie?

Mnohí ľudia si neveria. Ale dá sa to zmeniť. Je možné odhaliť, prečo sa človek sám považuje za menejcenného. Na základe tejto znalosti si potom môžete pripraviť afirmácie, čo sú krátke pozitívne tvrdenia. Ich častým opakovaním sa tieto výroky stávajú takpovediac osobným majetkom toho, kto si ich opakuje. Keď nové formulácie "preniknú" do podvedomia, človek sa chtiac či nechtiac nimi začne riadiť. Ak si niekto často opakuje výrok "dnes dobre vyzerám", začne sa časom stávať atraktívnejší. Znie to až podozrivo jednoducho, však? Ako to funguje? O tom je kniha Sebavedomie do vrecka.

Tajomstvo úspešných sú afirmácie

Využite aj vy osvedčený trik, ktorý už pomohol uspieť mnohým. Pokiaľ si chcete prečítať túto knihu zadarmo, autor tieto texty publikuje na svojom webe. V sekcii sebavedomie a úspech je úvod a v časti afirmácie sú už konkrétne kroky, ako na to.

Tip na darček

Táto drobná knižočka je vhodná aj ako milý darček. Poznáte niekoho, kto na vás pôsobí trocha nesmelo? Možno ho poteší knižka Sebavedomie do vrecka, ktorá môže zmeniť jeho životný štýl. Žiadne dlhé čítanie. Jednoduché kroky a návod.

Miro VeselýAko vznikla kniha Sebavedomie do vrecka?

Opýtali sme sa Mira Veselého, ako táto knižka vznikla a ako môže pomôcť čitateľovi. Povedal:

"Knihu som pôvodne vyrozprával. Mám kamarátku, ktorá si neverila. Bála sa požiadať o vyšší plat, myslela si, že je škaredá, tučná. Nie je. Ale roky sa správala tak, že si ju nikto nevšímal. Preto bola osamelá. Raz sme sedeli pri káve a rozprával som jej o tom, že nie je dôležité, či je škaredá, alebo pekná. Krása je relatívny pojem. Je to vec vkusu, nie fakt. Dôležité je, čo si o sebe sama myslí. Ak sa totiž považuje za neatraktívnu, sama sa odsúdi na samotu. Ak by sa jej aj niekto dvoril, neuverí tomu, bude si myslieť, že si z nej zas niekto strieľa... Aj keď som hovoril skoro hodinu v kuse, myslím, že mi čiastočne uverila, čo jej hovorím. Pripravili sme spolu niekoľko afirmácií, ktoré som jej vytlačil na malé papieriky. Pamätám si, ako vyprskla do smiechu, keď si prvý raz prečítala výrok "som krásna žena". Ako šli mesiace zistil som, že sa zmenila. Oblieka sa podstatne modernejšie. Začala sa v práci rozprávať s ľuďmi, ktorí ju dovtedy prehliadali. Dostala ponuku na lepšie pracovné zaradenie. Čo pre to spravila? Afirmácie si vraj ani nečítala, nie veľmi im verila. Len občas si na to spomenula, keď ich vytiahla z vrecka, alebo prekladala na iné miesto. Keď som sa jej asi po polroku po našom rozhovore spýtal, čo si dnes myslí o svojom vzhľade, s priamym pohľadom do očí mi povedala: "Myslím, že asi som atraktívna. Kolegyne vravia, že vyzerám na 17 rokov. Mám nového partnera a cítim, že sa mu páčim." Tento príbeh ma na jar 2010 inšpiroval, že tieto myšlienky by mohli pomôcť viacerým ľuďom. A tak som sa rozhodol napísať knihu Sebavedomie do vrecka. Vo veľmi stručnej forme sa v nej venujem tomu, čo som sa sám v posledných rokoch naučil z viacerých kníh, vzdelávacích materiálov a z vlastnej praxe."

Dnes mám úspešný deňToľko Miro Veselý. Kniha Sebavedomie do vrecka obsahuje tipy, ktorých dôsledné uplatnenie vám môže zmeniť život. Od bežných psychologických kníh sa líši tým, že je napísaná celkom jednoducho a zrozumiteľne. V prvej časti knihy sa dozviete, prečo a ako nízke sebavedomie ovplyvňuje náš život. V ďalšej časti nájdete postup, ako sa sebavedomie dá zlepšiť. V tretej, praktickej, časti knihy je návod, čo presne treba urobiť, ak chcete začať.

O autorovi

Práve sa usmievamMiro Veselý je autorom, známym niekoľkými úspešnými internetovými stránkami, ktoré v súčasnosti navštevuje okolo 9 tisíc návštevníkov denne. Začal úspešným webom o digitálnej fotografii. Potom, čo sám dokázal schudnúť, napísal knihu ako schudol 35 kíl. Motivovala už mnohých. Na základe skúseností zostavil aj knihu Ako dosiahnuť úspech, v ktorej píše o princípoch dosahovania úspechu z pohľadu praxe na Slovensku. Aj na základe reakcií čitateľov na túto knihu zostavil knihu Sebavedomie do vrecka. Ukázalo sa totiž, že mnohí ľudia neveria sami sebe. Potom je zbytočné, ak sa aj naučia všetky pravidlá úspechu. Kto si neverí, mal by začať tým, že si zlepší svoj vzťah samému k sebe.

Ukážky z knihy

Ukážka (sebavedomie-do-vrecka-ukazka.pdf, 250 Kb) [Prevziať]

Parametre

Druh tovaru:
Kniha
Autor:
Miro Veselý
Názov:
Sebavedomie do vrecka
Jazyk:
  • Slovenský
Počet strán:
95
Väzba:
Brožovaná
Rozmer:
120x170 mm
Hmotnosť:
88 g
ISBN:
9788097046798
EAN:
9788097046798
Vydavateľstvo:
Miro Veselý - MIREX