Chudnite s úspechom

Odporúčaná cena: 61,70 
31,80 
Ušetríte: 29,90 € (48%) Úšetríte 48%
B-0001
6 ks
+

Popis

Mnohí z vás, čo si kúpite jednu z kníh Mira Veselého si neskôr kupujete aj ďalšie jeho knihy. Pripravili sme pre vás preto balíček všetkých jeho aktuálne dostupných kníh.

Balík obsahuje tieto tituly:

Chudnite s úspechom balík

Čo sa dozviete z týchto titulov? Stanete sa tak trocha expertami nielen na chudnutie, ale aj na zvládanie životných cieľov a dosahovanie úspechu.

Rýchlokurz chudnutia

V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s postupom. Dostanete úlohy na 10 dní a po tomto čase už budete mať aj výsledky. To vás asi začne motivovať k ďalšej práci na sebe.

Ako som schudol 35 kíl

V tejto knihe nájdete nielen príbeh Mira Veselého, ale aj všetko, čo potrebujete vedieť o chudnutí. Tu nájdete mnoho dôvodov prečo sa oplatí chudnúť, ako cvičiť, ako sa zorientovať vo svete potravín.

Jedálniček na chudnutie

V tejto knihe dostávate naraz dve pomôcky. Návod, ako sa môžete stravovať. Je písaný tak, aby ste sa zhruba za mesiac nielen naučili zložiť si vlastný jedálniček. Nie je dobré, ak ste dlho odkázaní na cudziu pomoc. Tiež však v knihe nájdete mnoho psychologických trikov, ako sa držať „na uzde“ alebo ako si udržať pevnú vôľu.

Ako dosiahnuť úspech

Táto kniha na prvý pohľad vyzerá, ako keby bola určená pre milionárov. Nedajte sa však odradiť nešťastne zvolenou obálkou. V knihe sa dozviete mnoho princípov ako dosiahnuť úspech. A úspech to pre vás môže znamenať čo chcete – chudnúť, prestať fajčiť, zlepšiť si vzťahy, či zlepšiť prácu. Dozviete sa mnoho tipov ako môžete svoj život kontrolovať vy sami.

CD Ako schudnúť

Hodinu a štvrť trvajúci záznam, v ktorom Miro Veselý hovorí o princípoch chudnutia. Stačí ak si to pustíte v aute, alebo pri tréningu. Pomáha, ak si pripomínate tému chudnutia.

Tento balíček kníh budeme mať dostupný len po obmedzený čas. Je to vianočná akcia.

Odporúčame aj

33,00 

Knihy máme na vlastnom sklade. Zásielky odosielame každý pracovný deň. Niektoré knihy nájdete len u nás.