Chudnite s úspechom

Chudnite s úspechom

Odošleme najneskôr nasledujúci pracovný deň.

39,90 
B-0001
Máme na sklade
+

Popis

Mnohí čitatelia si kúpia najskôr jednu knihu a potom neskôr zvyčajne aj ďalšiu. Preto sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Kúpte si balík kníh „Chudnite s úspechom“. Dostanete tak do rúk 5 kníh.

V týchto knihách nájdete o chudnutí všetko, čo potrebujete vedieť. Nielen o jedle či športe, ale aj rôzne tipy, ako si vytvoriť systém, ktorý vás bude držať na vhodnej ceste.

Balík obsahuje tieto tituly:

 • Ako schudnúť rýchlo
 • Jedálniček na chudnutie
 • Ako som schudol 35 kíl
 • Rýchlokurz chudnutia
 • Ako dosiahnuť úspech

Stanete sa tak trocha expertami nielen na chudnutie, ale aj na zvládanie životných cieľov a dosahovanie úspechu.

Prečo toľko kníh a v akom poradí ich čítať?

Miro Veselý napísal o chudnutí najskôr jednu knihu. Bola v nej teória, ale málo receptov. Ukázalo sa, že niektorí čitatelia chcú radšej recepty ako teóriu. Preto neskôr napísal jedálniček, ktorý dlhodobo využíva aj on sám, aj keď už zje trocha viac, pretože nechudne.

Obidve tieto knihy sú však pomerne hrubé. Mnoho ľudí chce čo najstručnejší návod.

 • Preto pred pár rokmi napísal aj Rýchlokurz chudnutia. Ten prečítate možno za hodinu a viete všetko najdôležitejšie.
 • Tento rok ešte napísal aj knihu Ako schudnúť rýchlo. Je určená pre tých, ktorí za každú cenu potrebujú chudnutie urýchliť. Aj táto kniha je tak stručná, ako je možné a prečítate ju tiež asi za hodinu.

Ako bonus do balíčka vkladáme aj knihu Ako dosiahnuť úspech. Nenechajte sa naplašiť názvom! Nie je to kniha pre rýchlokvasených miliardárov. Riešia sa v nej bežné ľudské problémy, ako si zariadiť život tak, aby sme sa v ňom cítili aspoň trocha dobre. Mnohé stratégie dosahovania úspechu a cieľov využijete aj pri chudnutí.

V akom poradí tie knihy čítať?

1. Ako schudnúť rýchlo

Kniha ktorá vás stručne a prehľadne zoznámi s postupom, ako sa chudnutie dá ešte viac urýchliť. Je vhodná pre netrpezlivých, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky a nechcú pritom riskovať spomalenie metabolizmu.

V praxi ju asi využijú najmä ženy, ktoré si mnohými diétami už poškodili metabolizmus. Ak teraz priberáte aj „zo vzduchu“, možno by stálo za skúšku prejsť na tento režim. Hlavným cieľom knihy je ukázať vám, že sacharidov sa netreba báť. Knihu prečítate za hodinu a režim v nej uvedený môžete držať niekoľko týždňov. Dlhšie nie, ak na to nie je vážny dôvod a najmä súhlas vášho lekára.

Ak rýchlo schudnúť nepotrebujete (čo aj vrelo odporúčam!) tak si z tejto knihy pozrite len pasáž o bolesti chrbta a niekomu ju darujte. V takom prípade si pozrite Rýchlokurz chudnutia.

2. Rýchlokurz chudnutia

V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s tým, ako sa dá schudnúť. Dostanete úlohy na 10 dní a po tomto čase už budete mať aj výsledky. To vás asi začne motivovať k ďalšej práci na sebe. Ak ste už čítali knihu Ako schudnúť rýchlo, môžete túto knihu preskočiť a niekomu ju darujte. Kniha Rýchlokurz chudnutia je podobná, ako emailový kurz chudnutia.

Obidve tieto knihy teda sú akýmsi rýchlo-úvodom do chudnutia.

Chceme, aby ste už za týždeň, alebo najviac dva týždne na sebe videli výsledky

 1. Overíte si tak, že metóda chudnutia pomocou zdravej stravy a mierneho pohybu funguje.
 2. Skonštatujete, že ste stále najedení a cvičenie sa dá vydržať. (Žiaden brutál – prechádzky stačia…)
 3. Uistíte sa, že vám nepodsúvam len ďalšiu rýchlodiétu, ani šarlatánske sľuby.

Potom s väčšou dôverou môžete investovať viac hodín do podrobnejšieho čítania. Viem, málokomu sa chce čítať hrubizné buchle. Verte mi však – ak si túto otravnú teóriu chudnutia a stravovania trocha naštudujete, je to investícia na celý život. Ak sa naučíte princíp, už vás neobabrú rôzni rafinovaní obchodníci. Nepredajú vám nevhodnú potravinu so štíhlym názvom.

Ako teda čítať knihy ďalej?

3. Jedálniček na chudnutie

Najskôr si začnite variť podľa tejto knihy. Ak predtým pár dní budete ešte jesť podľa knihy Ako schudnúť rýchlo, môžete to postupne začať miešať a striedať. Nič zlé sa nestane. Vo voľnom čase si začnite čítať aj psychologické triky. Tie vám pripravia pôdu na najbližšie týždne.

Aké psychologické triky a prečo? Poznám to nielen z môjho chudnutia, ale často to vidím aj u ľudí, ktorí chudnú teraz. Všetko si pripravia, ale vždy sa nájde niečo, na čo zabudnú.

 • Preto v tejto knihe nájdete nielen zoznamy čo si máte nachystať v špajzi ešte pred chudnutím.
 • Napísal som tam aj mnoho odporúčaní, ako bojovať s rôznymi manipulatívnymi osobami, ktoré vás chcú kŕmiť aj za cenu, že by vás to mohlo zabiť.
 • Nájdete tu aj tipy ako sa pripraviť na zlyhania – tie totiž určite prídu a nesmú vám preto zobrať elán!

V tejto knihe teda dostávate naraz dve pomôcky. Návod, ako sa môžete stravovať. Je písaný tak, aby ste sa zhruba za mesiac nielen naučili zložiť si vlastný jedálniček. Nie je dobré, ak ste dlho odkázaní na cudziu pomoc. Tiež však v knihe nájdete mnoho psychologických trikov, ako sa držať „na uzde“ alebo ako si udržať pevnú vôľu.

Keď túto knihu prečítate, môžete sa vrhnúť na:

4. Ako som schudol 35 kíl

Viem, čo koho do toho, že nejaký chlap schudol? V tejto knihe je 20 strán textu a fotiek, ako som chudol v rokoch 2003 – 2004. Zvyšných 220 strán textu sa venuje obezite, chudnutiu a skúsenostiam ako si novú váhu môžete udržať. V tejto knihe nájdete aj pasáže, ktoré sa vám možno nebude chcieť čítať podrobne. Ale snažil som sa napísať to tak ľahko, ako sa len dá. Vydržte to, je dobré rozumieť súvislostiam.

V tejto knihe nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o chudnutí. Tu nájdete mnoho dôvodov prečo sa oplatí chudnúť, ako cvičiť, ako sa zorientovať vo svete potravín.

Keď už budete mať prečítanú aj túto knihu, nahliadnite aj do:

5. Ako dosiahnuť úspech

Táto kniha na prvý pohľad vyzerá, ako keby bola určená pre milionárov. Nedajte sa však odradiť nešťastne zvolenou obálkou. V knihe sa dozviete mnoho princípov ako dosiahnuť úspech. A úspech to pre vás môže znamenať čo chcete – chudnúť, prestať fajčiť, zlepšiť si vzťahy, či zlepšiť prácu. Dozviete sa mnoho tipov ako môžete svoj život kontrolovať vy sami.

Mnoho príkladov, ktoré v knihe popisujem sú práve príklady zo sveta chudnutia.

Viacero kapitol sa však venuje aj téme ako sa zorientovať v dnešnom svete. Napríklad ak sa rozhodnete chudnúť, znamená to nečakane veľa zmien v živote.

 • Zistíte, že sa asi budete musieť začať menej stretávať s ľuďmi, ktorí vám v chudnutí nejakým spôsobom bránia.
 • Do svojho nabitého programu odrazu bude treba pridať voľný čas na prechádzky. Ako to zorganizovať?
 • Možno trpíte pocitom menejcennosti, alebo zníženým sebavedomím. Aj o tomto probléme je tu pár námetov na cvičenia.

Práve týmto témam sa v knihe Ako dosiahnuť úspech venujem podrobnejšie. Vďaka tomu môže aj táto kniha mať svoje oprávnené miesto vo vašej poličke. No a pokiaľ máte základné manažérske skúsenosti, tak to všetko zvládnete aj bez čítania tejto knihy. Môžete ju niekomu darovať.

Kúpte si balík kníh Mira Veselého a získate tak niečo ako kompletný manuál na zmenu životného štýlu na štíhlejší.

Odporúčame aj