Chudnite s úspechom

39,90 
B-0001
Ešte máme
+

Popis

Mnohí z vás, čo si kúpite jednu z kníh Mira Veselého si neskôr kupujete aj ďalšie jeho knihy. Pripravili sme pre vás preto balíček všetkých jeho aktuálne dostupných kníh.

Balík obsahuje tieto tituly:

  • Ako schudnúť rýchlo
  • Jedálniček na chudnutie
  • Ako som schudol 35 kíl
  • Rýchlokurz chudnutia
  • Ako dosiahnuť úspech
  • CD Ako schudnúť

Čo sa dozviete z týchto titulov? Stanete sa tak trocha expertami nielen na chudnutie, ale aj na zvládanie životných cieľov a dosahovanie úspechu.

Chudnite s úspechom balík

Ako schudnúť rýchlo

Kniha ktorá vás stručne a prehľadne zoznámi s postupom, ako chudnutie ešte viac urýchliť. Je vhodná pre netrpezlivých, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky a nechcú pritom riskovať spomalenie metabolizmu.

Jedálniček na chudnutie

V tejto knihe dostávate naraz dve pomôcky. Návod, ako sa môžete stravovať. Je písaný tak, aby ste sa zhruba za mesiac nielen naučili zložiť si vlastný jedálniček. Nie je dobré, ak ste dlho odkázaní na cudziu pomoc. Tiež však v knihe nájdete mnoho psychologických trikov, ako sa držať „na uzde“ alebo ako si udržať pevnú vôľu.

Ako som schudol 35 kíl

V tejto knihe nájdete nielen príbeh Mira Veselého, ale aj všetko, čo potrebujete vedieť o chudnutí. Tu nájdete mnoho dôvodov prečo sa oplatí chudnúť, ako cvičiť, ako sa zorientovať vo svete potravín.

Rýchlokurz chudnutia

V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s postupom. Dostanete úlohy na 10 dní a po tomto čase už budete mať aj výsledky. To vás asi začne motivovať k ďalšej práci na sebe.

Ako dosiahnuť úspech

Táto kniha na prvý pohľad vyzerá, ako keby bola určená pre milionárov. Nedajte sa však odradiť nešťastne zvolenou obálkou. V knihe sa dozviete mnoho princípov ako dosiahnuť úspech. A úspech to pre vás môže znamenať čo chcete – chudnúť, prestať fajčiť, zlepšiť si vzťahy, či zlepšiť prácu. Dozviete sa mnoho tipov ako môžete svoj život kontrolovať vy sami.

CD Ako schudnúť

Hodinu a štvrť trvajúci záznam, v ktorom Miro Veselý hovorí o princípoch chudnutia. Stačí ak si to pustíte v aute, alebo pri tréningu. Pomáha, ak si pripomínate tému chudnutia.

Odporúčame aj