Viancoe stihnete
Mysli a zbohatni

Mysli a zbohatni


 

9,90 

DK-0470
1 ks
+

Slovenské vydanie knihy, ktorá sa niekoľko rokov predávala len v českej verzii pod názvom Myšlením k bohatství.

Kniha Mysli a zbohatni je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všekých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu.

Vznikala vyše dvadsať rokov, počas ktorých sa jej autor zhováral, pozoroval a analyzoval správanie a premýšľanie najbohatších a najúspešnejších mužov tej doby, medzi ktorými boli vynálezcovia Thomas Edison a Alexander Graham Bell, zakladatelia spoločností George Eastman (Kodak), Henry Ford (Ford Motor Company), americkí prezidenti Theodore Roosevelt a William H. Taft, industrialisti a filantropi Andrew Carneg ie a John D. Rockefe ller, Sr., majiteľ oceliarní Charles M. Schwab, zakladateľ siete obchodných domov F.W. Woolworth a mnohí ďalší.

Napoleon Hill neskôr pôsobil ako poradca amerických prezidentov Woodrowa Wilsona a Franklina D. Roosevelta.

Napriek tomu, že kniha Mysli a zbohatni bola prvý raz publikovaná v roku 1937, návod, ako sa „preprogramovať“ na úspech a zarobiť toľko peňazí, koľko si želáte, zhrnutý do trinástich krokov, je aktuálny aj v 21. storočí.

Motivačná klasika Mysli a zbohatni vám odpovie na osem základných otázok a okruhov, ktorých ovládnutie je podmienkou pre dosiahnutie vysnívaného životného úspechu:

  • prečo je dôležité „vmyslieť“ sa do úspechu;
  • prečo je potrebné naučiť sa správne túžiť a veriť;
  • prečo musíte svoje sny vizualizovať a ako pri tom využiť autosugesciu;
  • prečo sú dôležité špecializované znalosti a správne riadená predstavivosť;
  • ako zostaviť plán jednotlivých krokov;
  • prečo nezvíťazíte bez rozhodnosti a vytrvalosti;
  • akú úlohu zohráva v celom procese vaše podvedomie a mozog;
  • ako sa zbaviť strachu z neúspechu.

Napoleon HillNapoleon Hill (1883-1970)

Americký autor, priekopník motivačnej literatúry využívajúcej „preprogramovacie“ techniky vlastnej mysle sa začal otázkam vplyvu podvedomia a osobných presvedčení na životný úspech (či neúspech) človeka, venovať na popud Andrewa Carnegieho, jedného z najbohatších mužov planéty. Po dlhodobom štúdiu dospel k presvedčeniu, že človek dosiahne to, čomu jeho myseľ uverí. Jeho teória vošla do dejín pod označením filozofia úspechu a napriek tomu, že jej základy sformuloval už pred takmer sto rokmi, počet jej stúpencov neustále narastá, o čom svedčí aj popularita medzinárodného bestselleru Tajomstvo (Secret). K Napoleonovi Hillovi sa dnes hrdo hlásia všetci motivační rečníci a autori motivačných kníh, čo z neho robí jedného z najčastejšie citovaných autorov tejto literatúry.

Kniha
Napoleon Hill
Mysli a zbohatni
  • Slovenský
268
Brožovaná
Think and Grow Rich
Michal Zidor
145x210 mm
357 g
9788081092602
9788081092602
Eastone Books

Ukážka (mysli-a-zbohatni-ukazka.pdf, 236 Kb) [Download]